Catering dla szkół, przedszkoli i żłobków

Każdego dnia dostarczamy catering  na terenie całej Warszawy i okolic.

Zaufało Nam już kilkadziesiąt stołecznych placówek.

O nas

Gotowanie to nasza pasja co podkreślamy z dumą i staramy się to udowadniać każdego dnia. Żywieniem dzieci i seniorów w Warszawie i okolicach zajmujemy się nieprzerwanie od 2015r. Każdego dnia dostarczamy catering  na terenie całej Warszawy i okolic.

Zaufało Nam już kilkadziesiąt stołecznych placówek.

Jesteśmy prężną firmą która cały czas się rozwija, postawiliśmy na profesjonalny sprzęt kuchenny, który ma za zadanie nie tylko usprawniać Naszą pracę, ale przede wszystkim zachować jak największą jakość produktów, bowiem wiemy doskonale o tym, że właściwa obróbka jest najważniejszą kwestią zdrowej kuchni.

W trosce o zaspokojenie codziennych potrzeb żywieniowych, jadłospisy przygotowuje dyplomowany  dietetyk we współpracy z szefem kuchni – kucharzem z 27 letnim doświadczeniem.  W menu uwzględniane są najnowsze normy i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia.

Posiłki ze świeżych, naturalnych, wysokiej jakości oraz wyselekcjonowanych produktów przygotowuje wykfalifikowany zespół doświadczonych kucharzy.

Efekt ich pracy tocodziennie inne, urozmaicone i zbilansowane pod względem odżywczym i dietetycznym posiłki.

Zapraszamy do współpracy!

top-view-vegetables-and-fruits-zucchini-bell-peppers-apples-quince-cherry-tomatoes-cumcuat-parsley-cabbage-lemon-pomegranates

Nasze Wartości

ZDROWY ROZWÓJ NAJMŁODSZYCH

Właściwie dobrana dieta warunkuje prawidłowy rozwój fizyczny, intelektualny, emocjonalny, a w przyszłości ma znaczący wpływ na zdolność uczenia się.

SEZONOWE SKŁADNIKI

Nasze posiłki dostarczają najważniejszych wartości odżywczych. Korzystamy ze współpracy z lokalnymi dostawcami sezonowych produktów.

ZADOWOLENIE I SATYSFAKCJA NASZYCH KLIENTÓW

Jest dla nas priorytetem, dlatego cały czas podnosimy jakość świadczonych usług.

ELASTYCZNOŚĆ

Do każdej placówki podchodzimy indywidualnie, co skutkuje sprawną komunikacją i współpracą. Sprostamy nawet największym wymaganiom.

Oferta

Dostawa

Posiłki dostarczamy zawsze na czas na terenie całej Warszawy oraz okolic zwykle dwoma kursami. Godziny dostaw są ustalane indywidualnie, aby dostosować je do pory podawania posiłków w placówce.

Zawsze na czas

Posiłki dostarczamy w specjalistycznych pojemnikach, które doskonale utrzymują wymaganą temperaturę dań. Posiadamy własną flotę samochodów dostawczych przystosowanych do transportu żywności, dzięki czemu gwarantujemy terminowe i bezpieczne dostawy

Menu

Menu jest przygotowywane przez dyplomowanego dietetyka w trybie tygodniowym. W każdy czwartek udostępniamy menu podstawowe oraz dietetyczne na nadchodzący tydzień. Na życzenie kierowca dostarcza menu w wersji papierowej.

Dieta

Posiadamy w ofercie diety specjalne, między innymi : bezmleczna, bezjajeczna, bezglutenowa czy bezmięsna. Na specjalne zamówienie, pokonsultacjach z rodzicami, dietetyk opracowuje diety indywidualne wykluczające produkty uczulające, również te bardzo złożone.

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS

Kliknij na zdjęcie i zobacz jak wygląda menu w tym tygodniu

pexels-photo-1095550.png

Catering Testowy

Zachęcamy do skorzystania z cateringu testowego. Posiłki próbne możemy dostarczać już następnego dnia po ustaleniu wszelkich szczegółów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt

Marcowy Zając sp. z o.o.